Netradičné administratívne priestory v industriálnej MLYNICI

Bratislava - Nové Mesto, Turbínová ul.

Lokalita Bratislava - Nové Mesto, Turbínová ul.
Základné informácie o projekte
PREDAJ dvoch administratívnych priestorov v unikátnej viacúčelovej budove Mlynice na Turbínovej ulici Bratislava, ktorá v roku 2018 získala cenu za architektúru v kategórii „Občianske a priemyselné budovy“.
Ponúkané industriálne priestory situované na 3.NP alebo na 5. a 6. NP Mlynice, sú v štádiu holopriestor s dokončeným sociálnym zariadením.
Priestory na 3.NP majú výmeru 421,93 m2, pozostávajú z otvorenej „open space“ sekcie a troch samostatných kancelárií a ich cena je 468 800,-EUR plus DPH.
Administratívny priestor na 5./6. NP má výmeru 293,64 m2, pozostáva z troch uzatvorených sekcií s možnosťou ďalšieho vnútorného členenia a predáva sa za 394 950,-EUR plus DPH.
K obom ponúkaným priestorom sú v rámci areálu Mlynice vyhradené parkovacie státia pričom cena 1 parkovacieho státia je 5500,-€ plus DPH.
Dopravná dostupnosť

Areál Mlynice sa nachádza v širšom centre mesta na Turbínovej ulici (na území medzi Rožňavskou a Vajnorskou ulicou) v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto s dobrou dostupnosťou a s napojením na hlavné mestské dopravné uzly. Poloha umožňuje jednoduchú dostupnosť rýchlostných ciest do všetkých smerov, priamu cestu na letisko, blízkosť železničnej a autobusovej stanice. Pred vstupom do areálu je zastávka MHD na oboch stranách hlavnej cesty. Na zastávkach Slovinská stoja autobusy 53 a 63, taktiež trolejbusy 204 a 205. Vzdialenosť zastávky od objektu je zhruba 500 m.

 Občianska vybavenosť

Mlynica je situovaná v dosahu kompletnej občianskej vybavenosti, vďaka čomu naplní všetky potreby svojich vlastníkov či užívateľov. Poloha v širšom centre Bratislavy sa spája s výhodami pohodlnej a rýchlej dosiahnuteľnosti úradov (Jednotné klientske centrum na Tomášikovej ulici), služieb (OC VIVO, Fresh Market, supermarkety), finančných ale i kultúrnych, športových (tenisové kurty, bowling, fitness centrá Štadión Ondeja Nepelu) či vzdelávacích inštitúcii.
Kontaktná osoba
Predajca: iuris, spol. s r.o.
Email: kolembusova@iuris.sk
Mobil: +421 918 708 713